Párování plateb – Equa bank

20. října 2020

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Po přihlášení do internetového bankovnictví Equa Bank otevřete sekci Upozornění -> Nastavení upozornění. Vyberte možnost Upozornění na příchozí platby na účet.

Pokud máte v profilu více bankovních účtů, vyberte ten, na který vám budou chodit platby ze SimpleShopu. Přejděte na další krok kliknutím na Potvrdit.

V nastavení nového upozornění pouze vyberte možnost zasílání zpráv na e-mail a vyplňte párovací e-mailovou adresu. Nastavení uložte.

Nastavení nového upozornění v Equa Bank

Související návody

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 3 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?