Vždy vám rádi poradíme a pomůžeme

•••••••

Jsme tu pro vás v pracovních dnech od 8:00 do 15:30

Vyfakturuj logo

Vyfakturuj.cz

Online správa faktur
SimpleShop logo

SimpleShop

Prodejní formulář pro váš web

Napište nám

Napište nám
Pavlína Vydrařová

Pavlína Vydrařová

Vedoucí zákaznické péčeVede tým, který pečuje o naše zákazníky, a pomáhá s vývojem obou našich systémů. Miluje cestování, klidné výlety do přírody a pohodu u pečení dobrot. Baví ji nové technologie a ocení každý nový tip ze světa webů.

Petra Tvrdá

Petra Tvrdá

Zákaznická péče S radostí pečuje o naše zákazníky a zároveň dohlíží na vývoj a správný chod obou našich systémů. Odpočívá na túrách přírodou a u bylinkaření. Moc ráda peče všelijaké sladkosti a domácí chléb.

Petra Zajíc Czabeová

Petra Zajíc Czabeová​

Zákaznická péče Se starostlivostí sobě vlastní pečuje o naše zákazníky a sdílí náladu týmu na sociálních sítích. Volný čas tráví nejraději v kopcích či s knížkou v ruce, vždy za pečlivého dohledu francouzské buldočky Olivie.​

Kateřina Endrlová

Kateřina Endrlová​

Zákaznická péče S hrnkem dobré kávy při ruce radostně pečuje o naše zákazníky. Ve volném čase experimentuje s uměním a ručními pracemi nebo se jen tak toulá občas světem skutečným, jindy tím vytištěným na papíře.​

Anet

Aneta Špačková

Zákaznická péče Vždy s úsměvem na tváři pečuje o naše zákazníky. Ve volném čase relaxuje u knížky či u počítače, kde hraje hry nebo se věnuje grafice. Ráda se prochází v přírodě a cestuje.

Redbit s.r.o.

Antonína Dvořáka 612
280 02 Kolín II
Kde nás najdete?

Fakturační údaje

IČO: 24197190
DIČ: CZ24197190

Kontaktní údaje

Spolupráce: spoluprace@redbit.cz
Reklama a marketing: marketing@redbit.cz

Společnost je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 187755.
Provozovatel je zapsán do registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů pod číslem 00065047/001.