Objednání nebo změna tarifu ve Vyfakturuj.cz

21. června 2021

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz

V tomto návodu najdete podrobný postup jak objednat, změnit nebo prodloužit tarif ve Vyfakturuj.cz.

Informace jednotlivých tarifech najdete v ceníku a podrobném přehledu funkcí.

Aktuálně platný tarif pro svůj účet najdete v Nastavení → Firma → Tarif.

tarif

Informace o aktuálním tarifu a příští objednávce

Výběr tarifu a období

Tarif Profi

V tarifu Profi jsou v ceně předplatného až 3 firmy. Tarif Profi si ve svém účtu objednejte u firmy, která bude pro tarif Profi hlavní firmou (na kterou chcete vystavit fakturu za předplatné). Ostatní firmy vám jednorázově k tarifu přiřadíme.

4. a každá další firma pod stejným loginem, pro kterou chcete rovněž využít tarif Profi, může být také přiřazena ke společné fakturaci. První úhrada tarifu bude námi dofakturována separátně podle období zbývajícího do platnosti hlavního tarifu Profi. Při následné fakturaci na další období už vše probíhá automatizovaně.

Pro přidání dalších firem k hlavní firmě s tarifem Profi nás prosím kontaktujte na info@vyfakturuj.cz.

Přiřazené firmy budou vedeny v tarifu Profi k Profi zdarma a budou prodlužovány automaticky společně s tarifem Profi hlavní firmy.

Objednání prvního tarifu po zkušebním období

Během prvních 30 dnů po registraci máte k dispozici tarif Profi na zkoušku. Kdykoliv v průběhu zkušebního období si můžete vybrat tarif, kterým chcete pokračovat. O období zdarma nepřijdete, nový tarif bude platit až od konce zkušební doby.

Pro objednání nového tarifu přejděte ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz do Nastavení → Firma → Tarif. Klikněte na tlačítko Zvolit předplatné.

Zvolení nového předplatného

Vyberte tarif, se kterým budete chtít pokračovat po konci zkušebního období.

Výběr nového tarifu

Vyberte délku předplatného.

Výběr délky předplatného

Změna tarifu na jiný

Každá firma ve Vyfakturuj.cz má svůj vlastní tarif. Přejděte do firmy, ve které chcete tarif objednat nebo změnit. Pro změnu tarifu klikněte na tlačítko Změnit předplatné.

Změnit předplatné

Zvolte nový tarif, na který chcete přejít. V dolní části tabulky vyberte, zda chcete tarif pouze změnit, nebo zda ho potřebujete zároveň i prodloužit.

Změna/prodloužení tarifu

Prodloužení aktuálního tarifu

Aktuálně předplacený tarif můžete také jen prodloužit bez toho, abyste měnili jeho typ.

Přejděte do firmy, ve které chcete tarif prodloužit. V Nastavení → Firma → Tarif klikněte na tlačítko Změnit předplatné.

Zvolte váš aktuální tarif a vyberte, o jak dlouhé období chcete tarif prodloužit.

Prodloužení aktuálního tarifu

Rekapitulace objednávky

Po zvolení tarifu, délky předplatného nebo prodloužení tarifu se dole na stránce zobrazí rekapitulace vaší objednávky. Objednávku potvrďte kliknutím na tlačítko Závazně objednat.

Rekapitulace objednávky

Objednávka na vybraný tarif a období vám bude zaslána e-mailem.

Údaje pro platbu objednávky

Po odeslání objednávky najdete na stránce možnost zobrazení údajů pro platbu bankovním převodem nebo můžete pomocí tlačítka rovnou přejít na platební bránu a objednávku zaplatit kartou online.

Objednávka - platební údaje

Změna tarifu po objednání

Objednávka tarifu je závazná. Potřebujete-li ale přesto z vážných důvodů provést dodatečnou změnu, prosím kontaktujte nás.

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 4 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Štítky: