Objednání nebo změna tarifu ve Vyfakturuj.cz

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz

V tomto návodu najdete podrobný postup jak objednat, změnit nebo prodloužit tarif ve Vyfakturuj.cz.

Informace jednotlivých tarifech najdete v ceníku a podrobném přehledu funkcí.

Informace o tarifu

Aktuálně platný tarif pro svůj účet najdete v Nastavení → Firma → Tarif.

Kde najít detaily aktuálního tarifu.
Informace o tarifu a příští objednávce

Tarif Profi

V tarifu Profi jsou v ceně předplatného až 3 firmy. Tarif Profi si ve svém účtu objednejte u firmy, která bude pro tarif Profi hlavní firmou (na kterou chcete vystavit fakturu za předplatné). Ostatní firmy vám jednorázově k tarifu přiřadíme.

4. a každá další firma pod stejným loginem, pro kterou chcete rovněž využít tarif Profi, může být také přiřazena ke společné fakturaci. První úhrada tarifu bude námi dofakturována separátně podle období zbývajícího do platnosti hlavního tarifu Profi. Při následné fakturaci na další období už vše probíhá automatizovaně.

Pro přidání dalších firem k hlavní firmě s tarifem Profi nás prosím kontaktujte na info@vyfakturuj.cz.

Přiřazené firmy budou vedeny v tarifu Profi k profi a budou prodlužovány automaticky společně s tarifem Profi hlavní firmy.

Objednání prvního tarifu po zkušebním období

Během prvních 30 dnů po registraci máte k dispozici tarif Profi na zkoušku. Kdykoliv v průběhu zkušebního období si můžete vybrat tarif, kterým chcete pokračovat. O období zdarma nepřijdete, nový tarif bude platit až od konce zkušební doby.

Pro objednání nového tarifu přejděte ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz do Nastavení → Firma → Tarif. Klikněte na tlačítko Zvolit předplatné.

Tlačítko pro volbu nového tarifu

Vyberte tarif, se kterým budete chtít pokračovat po konci zkušebního období.

Výběr nového tarifu

Vyberte délku předplatného.

Výběr délky tarifu

Změna tarifu na jiný

Každá firma ve Vyfakturuj.cz má svůj vlastní tarif. Přejděte do firmy, ve které chcete tarif objednat nebo změnit. Pro změnu tarifu klikněte na tlačítko Změnit předplatné.

Změna aktuálního tarifu

Zvolte nový tarif, na který chcete přejít. Po výběru se rozbalí druhá část tabulky, ve které vyberte, zda chcete tarif pouze změnit, nebo zda ho potřebujete zároveň i prodloužit.

Změna tarifu a jeho prodloužení

Tarif lze samozřejmě změnit i na nižší než ten, který aktuálně používáte. Byla by ale škoda, abyste přišli o předplacené období a služby. :-) Vyčkejte proto raději se změnou na konec svého aktuálního předplatného. Pokud už víte, s jakým tarifem budete chtít v dalším období pokračovat, napište nám na info@vyfakturuj.cz.

Rekapitulace objednávky

Po zvolení tarifu, délky předplatného nebo prodloužení tarifu se dole na stránce zobrazí rekapitulace vaší objednávky. Objednávku potvrďte kliknutím na tlačítko Závazně objednat.

Rekapitulace objednávky

Objednávka na vybraný tarif a období vám bude zaslána e-mailem.

Údaje pro platbu objednávky

Po odeslání objednávky najdete na stránce možnost zobrazení údajů pro platbu bankovním převodem nebo můžete pomocí tlačítka rovnou přejít na platební bránu a objednávku zaplatit kartou online.

Objednávka - platební údaje

Změna tarifu po objednání

Objednávka tarifu je závazná. Potřebujete-li ale přesto z vážných důvodů provést dodatečnou změnu, prosím kontaktujte nás.

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká.

Ráda relaxuje na zahradě u knihy a šálku dobrého čaje, pokud zrovna nepečuje o své dva aktivní jednovaječné potomky.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám