Affiliate v systému Vyfakturuj.cz / SimpleShop

6. listopadu 2020

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Affiliate program systému Vyfakturuj.cz a SimpleShop je společný, jedná se o aplikace z jedné dílny. Využití affiliate programu je o to jednodušší, protože máte dvě možnosti v jednom. 🧷

Pokud ještě nemáte registraci ani v jednom systému, nejdříve se zaregistrujte do systému Vyfakturuj.cz nebo SimpleShop. Pokud již registraci máte, není třeba provést další.

Získání affiliate odkazu

S registrací se vám vygeneroval unikátní affiliate odkaz společný pro obě služby.

Odkaz a veškeré informace včetně podmínek naleznete v uživatelském účtu v Nastavení > Affiliate.

Podmínky programu

Provizi je možné vyplatit po překročení částky 500,- Kč, tato částka se sčítá za obě služby.

Vyfakturuj.cz

30% z uhrazeného tarifu Vyfakturuj.cz po dobu 12 měsíců od registrace zákazníka, kterého jste přivedli pomocí affiliate odkazu.

SimpleShop

20% z uhrazených plateb za systém SimpleShop po dobu 24 měsíců od registrace zákazníka, kterého jste přivedli pomocí affiliate odkazu.

Přehled a statistiky

Celkový počet, částku k vyplacení a možnost vystavení faktury za affiliate naleznete ve vašem uživatelském účtu v Nastavení > Affiliate.

Údaje k fakturaci při vyplacení provize

Pro bezproblémové vyplacení provize vyplňte správné a platné údaje do fakturačních údajů. Tyto údaje se budou propisovat do faktury za affiliate provizi, kterou si můžete vystavit přímo v systému po překročení limitu 500,- Kč (tlačítko “Vyplatit provizi” se stane aktivní).

Vystavený doklad se vám objeví v seznamu dokladů ve vašem uživatelském účtu a zároveň se zašle na náš e-mail k proplacení. Splatnost dokladu je nastavena na 10 dní.

V případě chybějících fakturačních údajů nebo jejich nesprávnosti není možné vyplatit provizi, dokud nedojde k jejich doplnění.

Máte více otázek k našemu affiliate programu? Neváhejte nám napsat.

Petra Nedvědová
Tento návod pro vás napsala Petra Nedvědová, vedoucí zákaznické podpory Redbit s.r.o. Nástroje Vyfakturuj.cz a SimpleShop má v malíčku a svědomitě se stará o spokojenost jejich uživatelů. V týmu šíří dobrou náladu nejen ukázkami svého kuchařského umění.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Štítky: