Affiliate v systému Vyfakturuj.cz / SimpleShop

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Návod popisuje fungování affiliate programu v systémech Vyfakturuj.cz a SimpleShop a jeho podmínky.

Affiliate systému Vyfakturuj.cz a SimpleShop je společný, jedná se o aplikace z jedné dílny. Využití je o to jednodušší, protože máte dvě možnosti v jednom.

Pokud ještě nemáte registraci ani v jednom systému, nejdříve se zaregistrujte do systému Vyfakturuj.cz nebo SimpleShop. Pokud již registraci máte, pro affiliate další registraci provádět nemusíte.

Jak funguje affiliate

Váš affiliate odkaz si můžete vložit na svůj web s informací, že systém Vyfakturuj.cz / SimpleShop využíváte a doporučujete jej vyzkoušet. Způsobů a triků, jak účinně využít affiliate, je spousta.

Základní informace uvádí například článek z blogu eshop-rychle.cz.

Pokud se nový uživatel zaregistruje pomocí vašeho odkazu, započítá se vám do affiliate. Jakmile uhradí tarif nebo poplatek za naše služby, započítá se vám částka dle podmínek, které uvádíme v dalších krocích.

Získání affiliate odkazu

S registrací se vám vygeneroval unikátní affiliate odkaz společný pro obě služby.

Odkaz a veškeré informace včetně podmínek naleznete v uživatelském účtu v Nastavení → Affiliate.

Získání Affiliate odkazu

Podmínky programu

Provizi je možné vyplatit po překročení částky 500,- Kč, tato částka se sčítá za obě služby.

Počítá se 30 % z uhrazených plateb, které od vámi přivedeného zákazníka dostaneme v době 12 měsíců od jeho registrace do Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Podrobné podmínky ohledně affiliate programu pro Vyfakturuj.cz a SimpleShop naleznete v přiložených odkazech:

Přehled a statistiky

Celkový počet, částku k vyplacení a možnost vystavení faktury za affiliate naleznete ve vašem uživatelském účtu v Nastavení → Affiliate.

Statistiky-affiliate

Údaje k fakturaci při vyplacení provize

Pro bezproblémové vyplacení provize vyplňte správné a platné údaje do fakturačních údajů. Tyto údaje se budou propisovat do faktury za affiliate provizi, kterou si můžete vystavit přímo v systému po překročení limitu 500,- Kč (tlačítko Vyplatit provizi se stane aktivní).

Vystavený doklad se objeví v seznamu dokladů ve vašem uživatelském účtu a zároveň se zašle na náš e-mail k proplacení. Splatnost dokladu je nastavena na 10 dní.

V případě chybějících fakturačních údajů nebo jejich nesprávnosti není možné vyplatit provizi, dokud nedojde k jejich doplnění.

Registrace nového uživatele v affiliate programu

Pokud registraci nového uživatele do affiliate programu provádíte sami, je nutné tak učinit v anonymním okně prohlížeče. Jen tak se informace o affiliate partnerovi správně propíše do systému.

Máte více otázek k našemu affiliate programu? Neváhejte nám napsat.

Související články

Petra Tvrdá

Tento návod pro vás napsala Petra Tvrdá ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

S radostí pečuje o naše zákazníky a zároveň dohlíží na vývoj a správný chod obou našich systémů. Odpočívá na túrách přírodou a u bylinkaření. Moc ráda peče všelijaké sladkosti a domácí chléb.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám