Affiliate v systému Vyfakturuj.cz / SimpleShop

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Návod popisuje fungování affiliate programu v systémech Vyfakturuj.cz a SimpleShop a jeho podmínky.

Affiliate systému Vyfakturuj.cz a SimpleShop je společný, jedná se o aplikace z jedné dílny. Využití je o to jednodušší, protože máte dvě možnosti v jednom.

Pokud ještě nemáte registraci ani v jednom systému, nejdříve se zaregistrujte do systému Vyfakturuj.cz nebo SimpleShop. Pokud již registraci máte, není třeba provést další zvlášť pro affiliate.

Jak funguje affiliate

Váš affiliate odkaz si můžete vložit na svůj web s informací, že systém Vyfakturuj.cz / SimpleShop využíváte a doporučujete jej vyzkoušet. Způsobů a triků, jak účinně využít affiliate, je spousta.

Základní informace uvádí například článek z blogu eshop-rychle.cz.

Pokud se nový uživatel zaregistruje pomocí vašeho odkazu, započítá se vám do affiliate. Jakmile uhradí tarif nebo provizi za naše služby, započítá se vám částka dle podmínek, které uvádíme v dalších krocích.

Získání affiliate odkazu

S registrací se vám vygeneroval unikátní affiliate odkaz společný pro obě služby.

Odkaz a veškeré informace včetně podmínek naleznete v uživatelském účtu v Nastavení → Affiliate.

Podmínky programu

Provizi je možné vyplatit po překročení částky 500,- Kč, tato částka se sčítá za obě služby.

Vyfakturuj.cz

30% z uhrazeného tarifu Vyfakturuj.cz po dobu 12 měsíců od registrace zákazníka, kterého jste přivedli pomocí affiliate odkazu.

SimpleShop

20% z uhrazených plateb za systém SimpleShop po dobu 24 měsíců od registrace zákazníka, kterého jste přivedli pomocí affiliate odkazu.

Přehled a statistiky

Celkový počet, částku k vyplacení a možnost vystavení faktury za affiliate naleznete ve vašem uživatelském účtu v Nastavení → Affiliate.

Údaje k fakturaci při vyplacení provize

Pro bezproblémové vyplacení provize vyplňte správné a platné údaje do fakturačních údajů. Tyto údaje se budou propisovat do faktury za affiliate provizi, kterou si můžete vystavit přímo v systému po překročení limitu 500,- Kč (tlačítko „Vyplatit provizi“ se stane aktivní).

Vystavený doklad se objeví v seznamu dokladů ve vašem uživatelském účtu a zároveň se zašle na náš e-mail k proplacení. Splatnost dokladu je nastavena na 10 dní.

V případě chybějících fakturačních údajů nebo jejich nesprávnosti není možné vyplatit provizi, dokud nedojde k jejich doplnění.

Máte více otázek k našemu affiliate programu? Neváhejte nám napsat.

Související návody

Petra Tvrdá

Tento návod pro vás napsala Petra Tvrdá, vedoucí zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Nástroje Vyfakturuj.cz a SimpleShop má v malíčku a svědomitě se stará o spokojenost jejich uživatelů. V týmu šíří dobrou náladu nejen ukázkami svého kuchařského umění.

Chcete se k článku na něco zeptat?