AffilBox – napojení

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Affilbox-logo

Pro napojení na provizní systém AffilBox stačí na vlastní web vložit konverzní a trekovací kódy, které získáte v administraci provizního programu.

POZOR! Od 1.10.2021 není možné měřit konverze ze SimpleShopu v případě, že nemáte vlastní web. Více v článku Měření konverzí.

Nastavení propojení

V administraci Affilboxu získáte konkrétní kódy, které vložíte na svůj web:

  • trekovací kód – do hlavičky webu
  • konverzní kód pro SimpleShop – do hlavičky webu nebo přímo na stránku, na kterou jste vložili SimpleShop prodejní formulář

Přenos údajů do Affilboxu

Po dokončení objednávky v SimpleShopu se údaje automaticky propíší do Affilboxu.

Každá konverze ze SimpleShopu je v Affilboxu standardně označena jako „nerozhodnutá“. Stav je nutné v administraci Affilboxu upravit ručně ve chvíli, kdy je objednávka uhrazena, příp. uplyne 14-ti denní lhůta pro vrácení zboží.

Konkrétní postup nastavení a veškeré podrobnosti najdete v návodu návodu na stránkách Affilbox.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na zákaznickou podporu Affilboxu.

Proměnné v konverzním kódu

Nejčastěji používané proměnné (zástupné znaky) jsou uvedeny v návodu od AffilBoxu. Tyto proměnné můžete v kódu použít pro sledování konkrétních údajů z objednávky. Další proměnné pak najdete i v naší API dokumentaci.

Doporučujeme nastavení nejprve vyzkoušet pomocí testovací objednávky (vytvořené v anonymním okně prohlížeče), abyste se ujistili, že je vše v pořádku.

Související články

Petra Tvrdá

Tento návod pro vás napsala Petra Tvrdá ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

S radostí pečuje o naše zákazníky a zároveň dohlíží na vývoj a správný chod obou našich systémů. Odpočívá na túrách přírodou a u bylinkaření. Moc ráda peče všelijaké sladkosti a domácí chléb.

Chcete se k článku na něco zeptat?