Fakturace (Vyfakturuj.cz)

GDPR – často kladené dotazy

10. června 2021

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Shrnuli jsme pro vás nejčastější otázky k tématu zpracování dat a osobních údajů v aplikacích Vyfakturuj.cz a SimpleShop.

Jak řešíte GDPR v rámci vašich aplikací? Co bezpečnost dat mých klientů, musím si všechno obstarat sám/sama?

Co se týče osobních údajů vašich zákazníků, jste vůči svým klientům v pozici správce, naše firma v pozici zpracovatele. Péče je tedy na obou stranách.

Jak mám poznat, případně dokázat, že je Vyfakturuj.cz nebo SimpleShop důvěryhodným a spolehlivým zpracovatelem osobních údajů mých klientů?

Základním dokumentem jsou v tomto směru Zásady ochrany osobních údajů, kde najdete, jaké osobní údaje sbíráme a jak a za jakým účelem je zpracováváme. Nechybí ani podrobný popis technického zajištění bezpečnosti dat, a to jak vašich, tak vašich klientů.

Další informace najdete v obchodních podmínkách, do kterých jsme vtělili zpracovatelskou smlouvu. Tato smlouva vyjadřuje vztah mezi vámi (jako správci osobních údajů vašich klientů) a námi (jako zpracovateli těchto údajů). Najdete ji pod bodem 6.

Doporučujeme oba tyto dokumenty vytisknout a založit k dalším dokumentům, které dokládají ochranu osobních údajů.

Jaká data o mých klientech zpracováváte?

Údaje zpracováváme v rozsahu, který nám poskytujete při práci s aplikací Vyfakturuj.cz nebo SimpleShop, za účelem technického zabezpečení všech aspektů služby. Více informací najdete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů.

S dalšími dotazy se na neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.

Související články

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Štítky: