Párování plateb – Air Bank

9. srpna 2021

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Jak zjistit párovací e-mailovou adresu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Ve svém internetovém bankovnictví v Air Bank klikněte na záložku Účty a karty a vyberte účet, na který vám budou chodit platby. V levém menu klikněte na Možnosti -> Info o dění na účtu.

AirBank párování plateb

V nastavení zasílaných plateb zaškrtněte zasílání na Jiný kontakt a vložte e-mailovou adresu pro párování. Informace o změně zůstatku nastavte od 1 Kč, aby banka posílala informace o všech platbách. Nastavení uložte kliknutím na tlačítko Pokračovat.

AirBank párování platebSouvisející návody

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 6 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?