Párování plateb – Česká spořitelna

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Nastavení párovacího e-mailu v osobním účtu

Po přihlášení do internetového bankovnictví České spořitelny klikněte na ozubené kolečko v horní modré liště a vyberte možnost Kontaktní údaje. V sekci Kontaktní údaje klikněte na tlačítko Upravit a zobrazit.

Kontaktní údaje ČS

V kolonce E-mail klikněte na tlačítko Změnit a do políčka vložte váš párovací e-mail z našeho systému. Změnu uložíte kliknutím na tlačítko Potvrdit.

Vložení párovacího e-mailu

Česká spořitelna umožňuje nastavit pro zprávy z banky jen jednu e-mailovou adresu. Pokud vložíte e-mailovou adresu pro párování plateb s našim systémem, nebudou vám chodit zprávy z banky na váš osobní e-mail.

Párování příchozích plateb

Klikněte na ozubené kolečko a vyberte možnost Informační zprávy. V části Příchozí platby klikněte na tlačítko Aktivovat.

Upozornění na příchozí platby

V následujících třech krocích zvolte bankovní účet, ke kterému chcete párování plateb nastavit, vyberte kanál, kterým chcete být informováni o příchozích platbách, a v posledním kroku ještě jednou vše potvrďte.

Nastavení upozornění na příchozí platby

Příchozí platby na vašem bankovním účtu v České spořitelně se nyní budou automaticky párovat s doklady ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Případné nespárované platby najdete v Notifikačním centru.

Související články

Anet

Tento návod pro vás napsala Aneta Špačková ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Vždy s úsměvem na tváři pečuje o naše zákazníky. Ve volném čase relaxuje u knížky či u počítače, kde hraje hry nebo se věnuje grafice. Ráda se prochází v přírodě a cestuje.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám