Fakturace (Vyfakturuj.cz)

Přístup pro účetní a uživatele

12. června 2020

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop, SimpleTicket

Do svého účtu můžete dát přístup své účetní /svému účetnímu a nastavit, v jakém rozsahu bude moci s účtem pracovat. Stejně tak můžete do svého účtu přidat i uživatele, který s ním budou moci pracovat ve stanoveném rozsahu.

Dostupnost funkcí si prosím ověřte v přehledu tarifů.

Ve svém účtu v Nastavení přejděte na kartu Firma → Uživatelé a sdílení.

Přístup pro účetní

Přístupy pro účetní můžete vytvořit v tarifech Fajn, Ideal a Profi. U přístupu pro účetní se na úvodní stránce účtu zobrazí seznam firem, do kterých má účetní přístup a tlačítka pro rychlou cestu k seznamu faktur a exportům do účetních programů Pohoda a Money S3 za jednotlivé měsíce. Podrobnosti najdete v článku Export faktur – Rychlé exporty pro účetní.

Přidání nové účetní / nového účetního

Klikněte na tlačítko Přidat účetní.

Zvolte Typ přístupu “účetní“, vyplňte e-mail a vyberte úroveň oprávnění, kterou chcete účetní/mu poskytnout.

Po odeslání formuláře přijde účetní/mu na e-mail pozvánka. Po přijetí žádosti si účetní nastaví vlastní heslo do systému. Pokud už měl účetní v systému založený vlastní účet, pozvánka nepřijde, ale nově přidaná firma se objeví v jeho účtu.

Přístup pro uživatele

Přístupy pro uživatele můžete vytvořit v tarifu Profi.

Přidání nového uživatele

Pro nastavení přístupu pro uživatele postupujte stejně, jako u účetní. V nastavení jen vyberte typ přístupu Uživatel.

Po odeslání formuláře přijde uživateli e-mailem pozvánka. Po přijetí žádosti si zžnastaví vlastní heslo do systému. Pokud už měl uživatel v systému založený vlastní účet, pozvánka nepřijde, ale nově přidaná firma se objeví v jeho účtu.

Změna úrovně přístupu

V přehledu účetních a uživatelů, kteří mají do vašeho účtu přístup, můžete kdykoliv upravit úroveň uděleného oprávnění.

Upozornění: Pokud je uživatel, kterému přidáváte oprávnění pro svůj účet, už v systému založen (např. má svůj vlastní účet), nedostane pozvánku e-mailem, ale nová firma se mu rovnou objeví v jeho uživatelském účtu.

Související návody

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Vyřešilo to váš problém?

Total 0 Votes
0

Co bychom podle vás mohli zlepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?