Změna přihlašovacího e-mailu (loginu)

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Potřebujete změnit svou přihlašovací e-mailovou adresu do systému Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu? Tento návod Vám ukáže, jak si svůj login můžete snadno změnit i na co si dát pozor.

Změna loginu bude platná pro přihlašování do všech firem, které máte v tomto uživatelském účtu založené.

Kde login změnit?

Svůj login si můžete změnit v nastavení svého uživatelského účtu. Přejděte do Nastavení a následně sekce Můj účet.

Nastaveni-muj-ucet

Pak již stačí kliknout na tlačítko Změnit login.

Zmenit-login

Jak změna loginu probíhá?

Nejprve vyplňte nový login, který chcete při přihlašování do systému používat, a vaše stávající heslo. Zadané údaje potvrďte tlačítkem v pravém dolním rohu vyskakovacího okna.

Zmena-loginu

Na novou e-mailovou adresu vám následně zašleme e-mail, ve kterém bude nutné změnu potvrdit. Platnost odkazu pro potvrzení změny je 24 hodin. Pokud nestihnete změnu potvrdit v této lhůtě, bude nutné celý proces od začátku zopakovat a o změnu loginu zažádat znovu.

Po dokončení celého procesu Vám také na původní adresu zašleme z bezpečnostních důvodů informativní e-mail o provedené změně.

POZN.: Kontaktní e-mail firmy není změnou loginu ovlivněn, pokud jej tedy chcete také změnit, postupujte podle tohoto návodu.

Aktualizace údajů pro propojení s dalšími systémy

Jestliže máte svůj účet ve Vyfakturuj.cz nebo v SimpleShopu propojený pomocí API či pluginu se svým webem nebo dalším systémem, aktualizujte e-mailovou adresu i v nastavení tohoto propojení.

Váš login je totiž nedílnou součástí procesu autentizace a pokud byste zde nechali původní adresu, propojení by přestalo fungovat.

Změnu údajů pro propojení proveďte u těchto typů napojení:

Změna se netýká následujících propojení:

Související články

Kateřina Endrlová

Tento návod pro vás napsala Kateřina Endrlová ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

S hrnkem dobré kávy při ruce radostně pečuje o naše zákazníky. Ve volném čase experimentuje s uměním a ručními pracemi nebo se jen tak toulá občas světem skutečným, jindy tím vytištěným na papíře.​

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám