E-mailingové nástroje v SimpleShopu

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Svůj účet v SimpleShopu si můžete napojit na e-mailingové nástroje ActiveCampaign, Ecomail, MailerLite, MailChimp, SendinBlue a SmartEmailing.

Srovnání e-mailingových nástrojů

Abyste si mohli snáze vybrat nástroj pro e-mailový marketing, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám, nabízíme v tabulce základní srovnání.

ActiveCampaign Ecomail MailChimp MailerLite SendinBlue SmartEmailing
České rozhraní ne ano ne ne ne ano
Česká podpora ne ano ne ne ne ano
Tarif zdarma ne / 14 dnů demo do 200 kontaktů do 500 kontaktů do 1000 kontaktů do 300 e-mailů/den ne / 14 dnů demo
Cena ceník ceník ceník ceník ceník ceník
Údaje odesílané ze SimpleShopu jméno, příjmení, název firmy, e-mail, telefon* jméno, příjmení, název firmy, e-mail, telefon* jméno, příjmení, název společnosti, e-mail, telefon* jméno, příjmení, název společnosti, e-mail, telefon* jméno, příjmení, název společnosti, e-mail, telefon* jméno, příjmení, název společnosti, e-mail, telefon*
– štítky ne ano ano ne ne ne
– účel zpracování ne ne ne ne ne ano
* Telefonní číslo odesíláme do výchozích seznamů, seznamů u produktu a checkboxů. Více informací najdete v návodech na propojení.

Napojení na SimpleShop

Podrobné informace o napojení jednotlivých nástrojů na SimpleShop a o nastavení seznamů pro jednotlivé oblasti najdete v následujících návodech:

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Píše články pro uživatele aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nepečuje o dva aktivní jednovaječné potomky. Ráda relaxuje na zahradě, nebo u knihy a šálku dobrého čaje.

Chcete se k článku na něco zeptat?