Mioweb 3.0 – propojení

13. srpna 2020

Tento návod je pro službu: SimpleShop

V Miowebu Business a výše se šablonou od verze 3.0.2 propojení přes API umožňuje jednoduše vkládat prodejní formuláře SimpleShop do vašich stránek na šabloně Mioweb a také využít kombinaci funkcí členských sekcí v obou systémech.

V Miowebu Start, Miowebu Lite a Miowebu se šablonou 2.0, které neumožňují vytváření vlastních členských sekcí, propojte své stránky se SimpleShopem pomocí WP pluginu, ve kterém také vytvoříte členské sekce.

Jak propojení nastavit

Postup pro propojení s Miowebem 3.0 přes API najdete v následujícím videonávodu.

Údaje pro propojení v SimpleShopu

API klíč pro propojení najdete ve svém účtu v SimpleShopu v Nastavení → Propojení → Jiné systémy – WordPress/Mioweb:

Údaje pro propojení SimpleShopu s WordPressem a Miowebem

Řešení problémů

Pokud máte vytvořeny členské sekce v Miowebu i správně nastaveno propojení se SimpleShopem a členské sekce nejsou v SimpleShopu u produktu vidět, zkuste:

1) Znovu načíst seznam členských sekcí v SimpleShopu.

nacteni-clenskych-sekci

2) Ověřit, zda propojení neblokuje některý plugin, který máte na svých stránkách nainstalovaný. Nejjednodušší je vypnout všechny pluginy, postupně je opět zapínat a kontrolovat, zda se členské sekce v SimpleShopu načetly.

Více úrovní členských sekcí

Propojení s více úrovněmi členských sekcí v Miowebu (podsekcemi) není v tuto chvíli bohužel dostupné. Produkty v SimpleShopu je možné napojit pouze na hlavní členské sekce Miowebu. V případě že máte v Miowebu podsekce vytvořené, může v některých případech dojít k potížím s přihlašováním uživatelů do sekcí.

Související návody

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?