Online prodej (SimpleShop)

MioWeb 3.0 – propojení

Tento návod je pro službu: SimpleShop, SimpleTicket

V MioWebu od verze 3.0.2 je k dispozici nové propojení, které umožňuje jednoduše vkládat prodejní formuláře SimpleShop do vašich stránek na šabloně MioWeb 3.0 a také využít kombinaci funkcí členských sekcí v obou systémech.

U MioWebu ve verzi Lite (Start), který neumožňuje vytváření vlastních členských sekcí, je potřeba použít propojení se SS přes WP plugin a členské sekce vytvořit v něm.

Videonávod

Nastavení propojení v SimpleShopu

API klíč pro propojení najdete ve svém účtu v SimpleShopu v Nastavení → Propojení → Jiné systémy – MioWeb:

Řešení problémů

Pokud máte vytvořeny členské sekce v MioWebu i správně nastaveno propojení se SimpleShopem a členské sekce nejsou v SimpleShopu u produktu vidět, zkuste:

1) Znovu načíst seznam členských sekcí v SimpleShopu.

2) Ověřit, zda propojení neblokuje některý plugin, který máte na svých stránkách nainstalovaný. Nejjednodušší je vypnout všechny pluginy, postupně je opět zapínat a kontrolovat, zda se členské sekce v SimpleShopu načetly.

Více úrovní členských sekcí

Propojení s více úrovněmi členských sekcí v MioWebu (podsekcemi) není v tuto chvíli bohužel dostupné. Produkty v SimpleShopu je možné napojit pouze na hlavní členské sekce MioWebu. V případě že máte v MioWebu podsekce vytvořené, může v některých případech dojít k potížím s přihlašováním uživatelů do sekcí.

Související návody

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Vyřešilo to váš problém?

Total 1 Votes
1

Co bysme mohli podle vás zlepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?