Mioweb bez vlastních členských sekcí – propojení

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Pro Mioweb Start, Mioweb Lite a další verze Miowebu, které neumožňují vytváření vlastních členských sekcí, je k napojení na SimpleShop nutné použít SimpleShop WP plugin, stejně jako pro klasický WordPress.

Odstranění chybného napojení webu

Nepoužívejte napojení na svůj web přes API pomocí přihlašovacího e-mailu a API klíče. To je určeno pouze pro Mioweb, který obsahuje vlastní členské sekce. Pokud už jste svůj web tímto způsobem se SimpleShopem propojili, celé propojení vymažte.

1) V Miowebu vymažte přihlašovací e-mail a API klíč a změny uložte. U stavu spojení se zobrazí červený text Nepřipojeno.

Mioweb-odpojeni

2) V SimpleShopu v NastaveníNapojeníJiné systémyWordPress/Mioweb klikněte u propojeného webu na tlačítko Smazat.

Smazani-propojeni-mw

Propojení se SimpleShopem

Pro propojení webu se SimpleShopem si nejprve v Miowebu otevřete administraci WordPressu.

Administrace WP v MioWebu

V levém menu klikněte na PluginyInstalace pluginů. Otevře se vám knihovna pluginů. Do vyhledávacího políčka napište text SimpleShop a plugin nainstalujte. Celým procesem instalace vás provede videonávod SimpleShop WP plugin – instalace. Po instalaci plugin aktivujte.

Instalace pluginů ve WordPressu

Do nastavení pluginu zadejte údaje pro propojení, které najdete ve svém účtu v SimpleShopu v NastaveníNapojeníJiné systémyWordPress/Mioweb.

Nastaveni-mw-wp
Propojovaci-udaje-plugin

Vytvoření a nastavení členských sekcí

Poté už můžete v nastavení pluginu vytvořit jednotlivé členské sekce, zabezpečit jimi stránky na webu a napojit je k jednotlivým produktům v SimpleShopu. Podrobný postup najdete v návodu Členské sekce – vytvoření a nastavení.

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká.

Ráda relaxuje na zahradě u knihy a šálku dobrého čaje, pokud zrovna nepečuje o své dva aktivní jednovaječné potomky.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám