SimpleShop WP plugin – instalace (video) 📽️

19. ledna 2021

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Návod na instalaci SimpleShop WP pluginu přímo z knihovny WordPressu – pro weby na WordPressu a šablonách Mioweb Start, Mioweb Lite nebo Mioweb se šablonou 2.0.

Videonávod

Pokud jste dříve měli instalovaný SimpleShop WP plugin jiným způsobem než přes knihovnu WP, nezapomeňte zkontrolovat, zda původní verze v seznamu pluginů nezůstala. Původní plugin je nutné úplně smazat.

Při opětovné instalaci SimpleShop WP Pluginu nebo jeho aktualizaci zůstane původní nastavení uživatelů, členských sekcí i jednotlivých stránek v sekcích zachováno. Pokud ale plugin obnovujete po delší době, doporučujeme pro jistotu nejprve provést zálohu dat, plugin aktualizovat a vyzkoušet, zda vše správně funguje. V případě jakýchkoliv problémů tak bude možné data obnovit ze zálohy.

SimpleShop plugin a WordPress 4

Pokud ještě stále používáte WordPress 4 a na novou verzi WordPressu nechcete přecházet, SimpleShop plugin by měl v přehledu pluginů automaticky zůstat ve verzi, která je s WP 4 kompatibilní – tzn. 2.0.8 nebo 2.0.9. Tyto verze jsou případně k dispozici i na oficiální stránce pluginu v knihovně WP.

Pro instalaci starší verze pluginu klikněte v přehledu pluginů na odkaz Zobrazit podrobnosti:

Plugin-wp5-podrobnosti

Otevřete oficiální stránku pluginu v knihovně WordPressu:

Plugin-wp5-oficialni-stranka

Rozklikněte odkaz na podrobnosti:

Plugin-wp5-otevrit-podrobnosti

Stáhněte si verzi pluginu, kterou potřebujete, a nainstalujte si ji do svého WordPressu:

Plugin-wp5-stazeni-verze209

Edita Dostálová
Tento návod pro vás vytvořila Edita Dostálová, hybná síla systémů Vyfakturuj.cz a SimpleShop. Určuje směr vývoje a umí perfektně chodit ve statistikách a plánování. Baví ji vkládat energii do dokončování úkolů a spokojenosti celého týmu, vychovává dvě úžasné hnědovlásky a dělá ten nejlepší Caesar salát široko daleko.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 3 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?