Odbavení akcí

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Často dostáváme dotazy na techniku, kterou jsme používali k odbavení různých akcí. Tento článek poskytuje informace o využité technice a prostřednictvím videí z akcí ukazuje, jak snadné může odbavení akce být.

Barcamp Ostrava 2018

Na Barcampu Ostrava v roce 2018 jsme pracovali s tiskárnou TSC TDP 225 a čtečkou DS9208 od značky Motorola. K vytištění štítků byla použita termo etiketa o rozměrech 30×80 mm.

Jak odbavení Barcampu v Ostravě probíhalo, se můžete podívat v následujícím videu.

E-shop Summit & Expo 2018

Osvědčené vybavení, tedy tiskárnu TSC TDP 225 a čtečku Motorola DS9208, jsme využili také na E-shop Summitu & Expo. Pro tisk termo náramků s potiskem nám posloužil kotouček o rozměru 56 mm.

Odbavení na E-shop Summit & Expo trvalo do 5 vteřin. Teď už totiž záleží jen na tom, jak rychle dokážete návštěvníkovi nasadit náramek.

Marketing Festival 2019

Také na Marketing Festivalu v roce 2019 jsme využili tiskárnu TSC TDP 225 a čtečku DS9208 od Motoroly. Pro tisk štítků jsme použili termo etikety o rozměrech 30×80 mm a na druhém stanovišti jsme rozdávali klasický rozlišovací náramek.

Na Marketing Festivalu jsme odbavili 2300 lidí během 1 hodiny! Přesvědčte se sami o rychlosti odbavení v následujícím videu a poslechněte si zpětnou vazbu zakladatele a pořadatele Marketing Festivalu 2019 Jindřicha Fáborského.

Související články

Pavlina_vydrarova

Tento návod pro vás napsala Pavlína Vydrařová, vedoucí zákaznické podpory Redbit s. r. o. Vede tým, který pečuje o naše zákazníky, a pomáhá s vývojem obou našich systémů. Miluje cestování, klidné výlety do přírody a pohodu u pečení dobrot. Baví ji nové technologie a ocení každý nový tip ze světa webů.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám