Ukázky odbavení vstupenek

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Ptáte se nás, jak může probíhat samoodbavení akce a jaké vybavení se osvědčilo právě nám. V tomto návodu naleznete ukázky rychlosti odbavení i tisku visaček a náramků pro návštěvníky, a to včetně informací o využité technice.

Zbořte fronty na své akci

Chcete odbavit účastníky na své akci rychlostí světla? Spolehněte se na SimpleShop! Náš prodejní systém zajistí celý automatizovaný prodej, ke každé objednávce vytvoří jedinečnou vstupenku, kterou odešle přímo zákazníkovi, a navíc vám pomůže s odbavením přímo na vaší akci.

Při našem testu jsme zvládli vytisknout a nalepit 27 náramků za neuvěřitelné 2 minuty a 25 sekund. To je 5,37 sekund na náramek! Přesvědčte se sami v následujícím videu a zbořte fronty na své akci i vy!

Ukázky tisku

Ověřenými zařízeními kompatibilními s aplikací SimpleShop jsou tiskárna TSC TDP 225 a čtečka kódů DS9208 od značky Motorola.

V případě, že chcete odbavení provádět pomocí jiného zařízení, doporučujeme před samotnou akcí celý proces důkladně otestovat.

Personalizovaný náramek

Pro tisk náramků s barevným potiskem doporučujeme kotouček termo etiket o šířce 56 mm. Ukázku z testování tisku personalizovaného náramku si můžete pustit v následujícím videu.

Personalizovaná visačka

Obdobně jako náramky si můžete tisknout také samolepky a personalizovat tak visačku pro každého návštěvníka vaší akce. Je to velmi snadné a k tisku vám postačí termo etiketa o rozměrech 30×80 mm.

Související články

Pavlina_vydrarova

Tento návod pro vás napsala Pavlína Vydrařová, vedoucí zákaznické podpory Redbit s. r. o. Vede tým, který pečuje o naše zákazníky, a pomáhá s vývojem obou našich systémů. Miluje cestování, klidné výlety do přírody a pohodu u pečení dobrot. Baví ji nové technologie a ocení každý nový tip ze světa webů.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám