Kontrola vstupenek

9. července 2021

Tento návod je pro službu: SimpleShop, SimpleTicket

Platnost vstupenek snadno a rychle ověříte přímo na akci pomocí aplikace SimpleTicket. Vstupenky můžete kontrolovat v online i offline režimu.

Aplikace SimpleTicket

Oficiální verze mobilní aplikace – SimpleShop/Redbit

Vyvinuli jsme pro vás oficiální verzi mobilní aplikace SimpleTicket, kterou si na svůj mobilní telefon nebo tablet si nainstalujte podle tohoto návodu. Jakmile aplikaci spárujete se svým účtem v SimpleShopu, můžete začít kontrolovat vstupenky.

Mobilní aplikace od JiTeCh

Pokud používáte ke kontrole vstupenek mobilní aplikaci od firmy JiTeCh, podrobné informace o aplikaci a kontakt na zákaznickou podporu najdete na webu firmy JiTeCh.

Kontrola vstupenek pomocí mobilní aplikace

Skenování online

Pokud má vaše zařízení přístup k internetu, můžete vstupenky skenovat online. Informace o zkontrolovaných vstupenkách se tak okamžitě propíšou do vašeho účtu v SimpleShopu.

Menu - online kontrola vstupenek

Vyberte akci, pro kterou chcete vstupenky kontrolovat. Klepnutím na tlačítko Skenovat začněte s kontrolou.

Výběr akce pro kontrolu vstupenek

Kód vstupenky složený s písmen a čísel můžete zadat ručně. Více o umístění kódů na vstupenku.

Zadání kontrolního kódu ze vstupenky

Používáte-li na vstupence čárový kód, klepněte na tlačíko Začít skenovat a načtěte kód ze vstupenky.

Zahájení skenování čárových kódů

Po naskenování čárového kódu na vstupence se na obrazovce objeví informace, zda je vstupenka platná nebo neplatná. Vstupenku můžete ihned zneplatnit pomocí tlačítka Použít a zneaktivnit, aby nemohla být použita znovu. V nastavení lze také zapnout automatickou deaktivaci, která kontrolu vstupenek ještě více urychlí.

Zneplatnění vstupenky v aplikaci

Vstupenka platná v budoucnu

Pokud je platnost vstupenky nastavena na určité období v budoucnu, při kontrole před daným datem se zobrazí odpovídající informace.

Informace o budoucí platnosti kontrolované vstupenky

Skenování offline

Pokud víte, že na akci nebudete mít přístup na internet, můžete si předem stáhnout data o vstupenkách, které budete kontrolovat. Přímo na akci už pak budete moci vstupenky kontrolovat i bez internetu.

Menu - offline kontrola vstupenekV aplikaci uvidíte statistiku stažených vstupenek. Klepnutím na tlačítko Skenovat začněte s kontrolou vstupenek.

Kontrola vstupenek offline

Až budete opět online, data si synchronizujte se svým uživatelským účtem. Pomocí tlačítka Stáhnout jiné si můžete načíst vstupenky na další akci.

Synchronizace dat a stažení dalších vstupenek

Neplatná vstupenka

Vstupenka se v mobilní aplikaci zobrazuje jako neplatná v následujících případech:

  • U produktu je nastavený datum platnosti na termín v minulosti.
  • Vstupenka už byla zkontrolovaná (tzn. je už deaktivovaná).
  • Objednávka není uhrazená.

Zobrazení a úprava platnosti vstupenek v SimpleShopu

Seznam vstupenek (voucherů) je dostupný ve vašem účtu v SimpleShopu (Produkty → Vouchery/vstupenky), kde si můžete podle kódu vstupenky zkontrolovat, zda je vstupenka aktivní nebo ne. Můžete ji zde také znovu aktivovat, upravit dobu její platnosti (více o Nastavení platnosti vstupenky) nebo si zobrazit související objednávku.

Zobrazeni_vstupenek_SS

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?