Kontrola vstupenek

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Platnost vstupenek snadno a rychle ověříte přímo na akci pomocí aplikace SimpleTicket. Vstupenky můžete kontrolovat v online i offline režimu.

Aplikace SimpleTicket

Oficiální verze mobilní aplikace – SimpleShop/Redbit

Vyvinuli jsme pro vás oficiální verzi mobilní aplikace SimpleTicket, kterou si na svůj mobilní telefon nebo tablet si nainstalujte podle tohoto návodu. Jakmile aplikaci spárujete se svým účtem v SimpleShopu, můžete začít kontrolovat vstupenky.

Mobilní aplikace od JiTeCh

Pokud používáte ke kontrole vstupenek mobilní aplikaci od firmy JiTeCh, podrobné informace o aplikaci a kontakt na zákaznickou podporu najdete na webu firmy JiTeCh.

Kontrola vstupenek pomocí mobilní aplikace

Skenování online

Pokud má vaše zařízení přístup k internetu, můžete vstupenky skenovat online. Informace o zkontrolovaných vstupenkách se tak okamžitě propíšou do vašeho účtu v SimpleShopu.

St-app-online

Vyberte akci, pro kterou chcete vstupenky kontrolovat. Klepnutím na tlačítko Skenovat začněte s kontrolou.

St-app-vyber-akce

Kód vstupenky složený s písmen a čísel můžete zadat ručně. Více o umístění kódů na vstupenku.

St-app-kontrolni-kod

Používáte-li na vstupence čárový kód, klepněte na tlačíko Začít skenovat a načtěte kód ze vstupenky.

St-app-carovy-kod

Po naskenování čárového kódu na vstupence se na obrazovce objeví informace, zda je vstupenka platná nebo neplatná. Vstupenku můžete ihned zneplatnit pomocí tlačítka Použít a zneaktivnit, aby nemohla být použita znovu. V nastavení lze také zapnout automatickou deaktivaci, která kontrolu vstupenek ještě více urychlí.

St-app-zneplatnit

Vstupenka platná v budoucnu

Pokud je platnost vstupenky nastavena na určité období v budoucnu, při kontrole před daným datem se zobrazí odpovídající informace.

Vstupenka-platna-vbudoucnu

Skenování offline

Pokud víte, že na akci nebudete mít přístup na internet, můžete si předem stáhnout data o vstupenkách, které budete kontrolovat. Přímo na akci už pak budete moci vstupenky kontrolovat i bez internetu.

St-app-uvod-offline

V aplikaci uvidíte statistiku stažených vstupenek. Klepnutím na tlačítko Skenovat začněte s kontrolou vstupenek.

St-app-offline-skenovat

Až budete opět online, data si synchronizujte se svým uživatelským účtem. Pomocí tlačítka Stáhnout jiné si můžete načíst vstupenky na další akci.

St-app-synchronizace

Neplatná vstupenka

Vstupenka se v mobilní aplikaci zobrazuje jako neplatná v následujících případech:

  • U produktu je nastavený datum platnosti na termín v minulosti.
  • Vstupenka už byla zkontrolovaná (tzn. je už deaktivovaná).
  • Objednávka není uhrazená.

Zobrazení a úprava platnosti vstupenek v SimpleShopu

Seznam vstupenek (voucherů) je dostupný ve vašem účtu v SimpleShopu (Produkty → Vouchery/vstupenky), kde si můžete podle kódu vstupenky zkontrolovat, zda je vstupenka aktivní nebo ne. Můžete ji zde také znovu aktivovat, upravit dobu její platnosti (více o Nastavení platnosti vstupenky) nebo si zobrazit související objednávku.

Zobrazeni_vstupenek_SS

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká ze zákaznické podpory Redbit s. r. o. Píše články pro uživatele aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nepečuje o dva aktivní jednovaječné potomky. Ráda relaxuje na zahradě, nebo u knihy a šálku dobrého čaje.

Chcete se k článku na něco zeptat?