Samoodbavení vstupenek – nastavení

Tento návod je pro službu: SimpleShop

V tomto článku naleznete potřebné odkazy na programy, které je nutné nainstalovat a nastavit při samoodbavení vstupenek na vaší akci. Dále můžete využít již připravených konfiguračních souborů, které jsou zde také k dispozici.

Ke správnému nastavení jsme pro vás vytvořili názorné videonávody, které vás nastavením provedou krok za krokem.

POZN.: Všechna zařízení máme vyzkoušená jen na zařízeních s operačním systémem Windows a za jiná (iOS, Linux, …) se nemůžeme zaručit.

Webový prohlížeč

Pro zajištění hladkého odbavení doporučujeme, abyste si ve svém počítači nainstalovali webový prohlížeč Google Chrome. Ten si můžete stáhnout přímo na stránkách prohlížeče.

Prohlížeč Google Chrome ke stažení

Tiskárna

Při odbavení využíváme tiskárnu TSC TDP 225. Jedná se o tiskárnu s přímým tepelným tiskem, u které není potřeba řešit toner či inkoust. Pro tiskárnu je potřeba nainstalovat:

Připravené konfigurace DiagTool

Zde naleznete odkazy na soubory s připraveným nastavením programu DiagTool pro konkrétní rozměry etiket. Správný soubor stačí stáhnout a nahrát do programu.

Etikety – podkladový materiál

Pro usnadnění práce jsme pro vás nachystali jednoduché podkladové materiály na visačky. Materiály jsou ke stažení na následujících odkazech.

Čtečka

Zvolili jsme čtečku DS9208, která je svižná a dokáže přečíst QR kód nejen z vytištěné vstupenky na papíře, ale také z obrazovky telefonu. Pro její konfiguraci využijte následující konfigurační QR kód. Ten stačí čtečkou načíst a nastavení je dokončeno.

Konfigurační QR kód

Pokud nevyužijete náš konfigurační kód, přikládáme také informace ohledně uvozovacích a ukončovacích znaků v QR kódech:

  • Uvozovací znaky: žádné nemáme.
  • Ukončovací znak: Enter.

Související články

Pavlina_vydrarova

Tento návod pro vás napsala Pavlína Vydrařová, vedoucí zákaznické podpory Redbit s. r. o. Vede tým, který pečuje o naše zákazníky, a pomáhá s vývojem obou našich systémů. Miluje cestování, klidné výlety do přírody a pohodu u pečení dobrot. Baví ji nové technologie a ocení každý nový tip ze světa webů.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám