Párování plateb – ČSOB

17. června 2021

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Jak zjistit párovací e-mailovou adresu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Po přihlášení do svého internetového bankovnictví v ČSOB otevřete Nastavení a v něm sekci Moje info -> Účty a platby.

Pro účet, na který vám budou chodit platby, vložte do políčka v řádku Kontakty pro zasílání informací o účtech e-mailovou adresu pro párování.

Otevřete sekci Platby. Klikněte na položku Zaúčtovaná platba a zaškrtněte Zaslat na: e-mail. Vyplňte ostatní údaje a minimální částku 1 Kč. Nakonec nezapomeňte změny uložit.

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 2 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?