Párování plateb – Komerční banka

15. června 2021

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Jak zjistit párovací e-mailovou adresu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Po přihlášení do internetového bankovnictví Komerční banky otevřete Nastavení a poté v sekci Oznámení zvolte Přidání nového příjemce.

Přidání nového příjemce do nastavení účtu v KB

Vyplňte údaje a do políčka pro e-mail vložte adresu pro párování. Nastavení potvrďte tlačítkem Uložit.

Vyplnění podrobností o novém příjemci

Poté opět přejděte na hlavní stránku Nastavení a otevřete sekci Platby.

Nastavení oznámení o nových platbách

Zvolte účet, na který budou platby zasílány a vyplňte nastavení oznámení. Znovu vložte e-mailovou adresu pro párování. Po kliknutí na tlačítko Pokračovat bude nastavení uloženo.

Vyplnění podrobností o oznámení o platbě

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?