Párování plateb – Moneta Money Bank

15. června 2021

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Jak zjistit párovací e-mailovou adresu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Ve svém internetovém bankovnictví v Moneta Money Bank otevřete Nastavení. V levém menu klikněte na sekci Info Servis a poté na Vlastní nastavení.

Na záložce Účty v řádku Když mi přijdou peníze vyberte oznámení e-mailem. V části Upozornění zaslat do políčka E-mail vložte e-mailovou adresu ze svého účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Zaškrtněte potvrzení, že jste se seznámili s podmínkami služby a změny uložte.

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?