Párování plateb – Moneta Money Bank

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Ve svém internetovém bankovnictví v Moneta Money Bank otevřete Nastavení. V levém menu klikněte na sekci Info Servis a poté na Vlastní nastavení.

Na záložce Účty v řádku Když mi přijdou peníze vyberte oznámení e-mailem. V části Upozornění zaslat do políčka E-mail vložte e-mailovou adresu ze svého účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Zaškrtněte potvrzení, že jste se seznámili s podmínkami služby, a změny uložte.

Po dokončení nastavení se příchozí platby na vašem účtu v Moneta Money Bank budou automaticky párovat s doklady ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Případné nespárované platby uvidíte v Notifikačním centru.

POZN.: Pokud nemáte přístup k původní verzi internetového bankovnictví, kontaktujte přímo zákaznický servis banky. S nastavením zasílání notifikací vám pomohou.

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Píše články pro uživatele aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nepečuje o dva aktivní jednovaječné potomky. Ráda relaxuje na zahradě, nebo u knihy a šálku dobrého čaje.

Chcete se k článku na něco zeptat?