Párování plateb – Raiffeisenbank

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

POZN.: Návod je platný také pro klienty Equa bank, kteří byli převedeni na internetové bankovnictví Raiffeisenbank.

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Po přihlášení do internetového bankovnictví v Raiffeisenbank otevřete Nastavení.

V levém menu klikněte na sekci Upozornění Informuj mě -> Nové upozornění. Nové upozornění vyberte pro pohyb na účtě a klikněte na Pokračovat.

Do nastavení nového upozornění zadejte potřebné údaje. V řádku Kontakt klikněte na Zadat nový e-mail.

Do políčka pro e-mail vložte adresu pro párování a uložte ji. Upozornění si nechte zasílat ihned. Vše uložte kliknutím na Pokračovat.

Zkontrolujte nastavení informačních zpráv a pro potvrzení si nechte zaslat potvrzovací kód.

Po dokončení nastavení se příchozí platby na vašem účtu v Raiffeisenbank budou automaticky párovat s doklady ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Případné nespárované platby uvidíte v Notifikačním centru.

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Píše články pro uživatele aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nepečuje o dva aktivní jednovaječné potomky. Ráda relaxuje na zahradě, nebo u knihy a šálku dobrého čaje.

Chcete se k článku na něco zeptat?