Párování plateb – Tatra Banka

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Po přihlášení do svého internetového bankovnictví v Tatra Bance otevřete Nastavenia. Poté v levém menu zvolte možnost B-mail.

Tatra Banka - nastavení upozornění

Následně vyberte účet, pro který párování plateb nastavujete, a vytvořte novou notifikaci pomocí tlačítka Vytvoriť nový.

Tatra Banka - nová notifikace

V nastavení notifikace jako způsob doručení zprávy vyberte možnost E-mail. Následně vložte e-mailovou adresu pro párování a ponechte zaškrtnutou pouze možnost informování v případě navýšení zůstatku. Částku nastavte na 0,01 (EUR), aby banka posílala informace o všech platbách. Nastavení nezapomeňte uložit.

Tatra Banka - kritéria notifikace

Příchozí platby na vašem bankovním účtu v Tatra Bance se nyní budou automaticky párovat s doklady ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Případné nespárované platby najdete v Notifikačním centru.

Související články

Pavlina_vydrarova

Tento návod pro vás napsala Pavlína Vydrařová, vedoucí zákaznické podpory Redbit s. r. o. Vede tým, který pečuje o naše zákazníky, a pomáhá s vývojem obou našich systémů. Miluje cestování, klidné výlety do přírody a pohodu u pečení dobrot. Baví ji nové technologie a ocení každý nový tip ze světa webů.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám