Párování plateb – UniCredit Bank

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Návod: Jak zjistit párovací e-mailovou adresu

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Nastavení párovacího e-mailu v osobním účtu

Ve svém internetovém bankovnictví v UniCredit Bank otevřete Nastavení a přejděte do sekce Správa notifikací.

Vyberte vytvoření nové notifikace pro možnost Transakce.

V sekci Informace o transakcích vyberte účet, na který vám budou chodit platby. Informace nastavte pro příchozí transakce. Do políčka E-mail vložte adresu pro párování. Nastavení uložte.

Nastavení párovacího e-mailu v business účtu

Zasílání notifikací o příchozích platbách můžete nastavit také ve svém business účtu. Po přihlášení zvolte v levém menu možnost SMS a E-mail zprávy.

Párování plateb Unicredit Bank

Vyberte Transakce a v sekci Informace o transakci nastavte účet, na který vám budou chodit platby. Informace nastavte pro příchozí transakce. Do políčka E-mail vložte adresu pro párování. Nastavení uložte.

Párování plateb v Unicredit Bank

Po dokončení nastavení se příchozí platby na vašem účtu v UniCredit Bank budou automaticky párovat s doklady ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Případné nespárované platby uvidíte v Notifikačním centru.

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká.

Ráda relaxuje na zahradě u knihy a šálku dobrého čaje, pokud zrovna nepečuje o své dva aktivní jednovaječné potomky.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám