Párování plateb – VÚB banka

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Ve svém internetovém bankovnictví ve VÚB bance nastavte zasílání zpráv o pohybech na účtu nebo příchozích platbách na párovací e-mailovou adresu, kterou najdete ve svém účtu ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu.

Dostupnost automatického párování plateb pro váš tarif ve Vyfakturuj.cz ověříte v ceníku. V SimpleShopu je párování plateb dostupné bez omezení.

Po přihlášení do svého internetového bankovnictví VÚB banky v bočním menu klikněte na záložku Nastavenia.

VÚB nastavení upozornění

V záložce Upozornenia vyberte účet, ke kterému chcete upozornění nastavit a klikněte na tlačítko + (Pridať upozornenie) u Upozornenie o zrealizovanej transakcii.

Přidání upozornění o transakci

V Type kontaktu zvolte E-mail a do pole E-mailová adresa zadejte e-mail, který vám byl přidělen systémem Vyfakturuj.cz nebo SimpleShop.

VÚB zadání e-mailu

Veškerá nastavení uložte tlačítkem Potvrdiť.

Příchozí platby na vašem bankovním účtu ve VÚB bance se nyní budou automaticky párovat s doklady ve Vyfakturuj.cz nebo SimpleShopu. Případné nespárované platby najdete v Notifikačním centru.

Související články

Petra Zajíc Czabeová

Tento návod pro vás napsala Petra Zajíc Czabeová ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Se starostlivostí sobě vlastní pečuje o naše zákazníky a sdílí náladu týmu na sociálních sítích. Volný čas tráví nejraději v kopcích či s knížkou v ruce, vždy za pečlivého dohledu francouzské buldočky Olivie.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám