Audio – nastavení prodeje

24. srpna 2021

Tento návod je pro službu: SimpleShop

V SimpleShopu můžete jednu nebo více audio nahrávek přímo odeslat zákazníkovi nebo je vložit do zabezpečené členské sekce.

Prodej jedné audionahrávky

Ve svém účtu v SimpleShopu vytvořte nový produkt – typ Audio nahrávka.

Vložení nového produktu - typ audio nahrávka

Na záložce Obecné informace vyplňte údaje o produktu a jeho cenu.

Vložení odkazu a omezení počtu přehrání

Vložte URL adresu s odkazem na audio soubor (např. ve formátu mp3), který máte uložený na vlastním serveru nebo jiném úložišti (např. YouTube).

Limit počtu přehrání můžete nastavit zadáním požadovaného počtu do políčka max. počet zobrazení.

Možnosti nastavení produktu audio

Zákazník si zakoupené audio pustí po kliknutí na tlačítko “Přehrát”, které se zobrazí v e-mailu s potvrzením platby nebo na stránce po uhrazení. Audio je přehráváno v samostatném okně na unikátním odkazu, což omezuje možnosti dalšího sdílení.

Prodej více souborů najednou

Více audio nahrávek je možné připojit k hlavnímu produktu pomocí ikonky košíku ve variantách. Více informací najdete v návodu Upselly v systému SimpleShop. Audio soubory také můžete vložit na své webové stránky, které následně zabezpečíte členskou sekcí.

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 3 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?