Historie faktur a objednávek

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Systémy Vyfakturuj.cz i SimpleShop bezpečně uchovávají vaše doklady po celou dobu aktivního využívání systému. S doklady vystavenými v přechozích letech tak můžete pracovat stejně jako s těmi aktuálními.

Kde najdu faktury za předchozí roky?

Mezi jednotlivými roky můžete jednoduše přepínat v levém horním rohu vašeho účtu. Systém v seznamu faktur nebo objednávek zobrazí všechny doklady, které jste vystavili v daném roce. Stejně to funguje i v přehledu nákladů.

Číslo v závorce za jednotlivými roky je celkový počet všech dokladů (vydaných i přijatých) vystavených v systému v daném roce.

Přepínání mezi jednotlivými roky

Po přepnutí na požadovaný rok se automaticky změní i datum ve filtru dokladů na kartě Hledat. Můžete tedy nastavit parametry pro hledání a rovnou v daném roce začít vyhledávat.

Vyhledávání v archivu dokladů

Číslování faktur

Ve výchozím nastavení se doklady číslují automaticky. V čísle dokladu je tedy vždy obsažena číslovka aktuálního roku. Číslování faktur si ale můžete nastavit i jinak, podle svých vlastních potřeb. Podrobnosti se dozvíte v návodech:

Historie jednotlivých dokladů

V dolní části detailu každého dokladu najdete podrobnosti o jednotlivých akcích, které byly s dokladem v systému provedeny. Přesný čas provedení akce se zobrazí po najetí myší na datum u záznamu.

Záznamy o provedených akcích

V historii dokladu se zaznamenávají následující operace:

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Píše články pro uživatele aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nepečuje o dva aktivní jednovaječné potomky. Ráda relaxuje na zahradě, nebo u knihy a šálku dobrého čaje.

Chcete se k článku na něco zeptat?