Historie faktur a objednávek

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Systémy Vyfakturuj.cz i SimpleShop bezpečně uchovávají vaše doklady po celou dobu aktivního využívání systému. S doklady vystavenými v přechozích letech tak můžete pracovat stejně jako s těmi aktuálními.

Kde najdu faktury za předchozí roky?

V seznamu faktur nebo objednávek se během ledna zobrazují všechny vystavené doklady za aktuální a minulý rok. Od února budou v seznamech zahrnuty pouze doklady vystavené v aktuálním roce.

K dokladům za předchozí roky je i nadále možné přistupovat s využitím rychlého přepínání roků, které je dostupné na každé kartě v seznamu dokladů. Přednastaven je aktuální rok, ale vybrat můžete libovolný jiný nebo konkrétní období pomocí možnosti Zadat od-do.

Výběr libovolného období

Číslování faktur

Ve výchozím nastavení se doklady číslují automaticky. V čísle dokladu je tedy vždy obsažena číslovka aktuálního roku. Číslování faktur si ale můžete nastavit i jinak, podle svých vlastních potřeb. Podrobnosti se dozvíte v návodech:

Historie jednotlivých dokladů

V dolní části detailu každého dokladu najdete podrobnosti o jednotlivých akcích, které byly s dokladem v systému provedeny. Přesný čas provedení akce se zobrazí po najetí myší na datum u záznamu.

Detailní informace o čase události

V historii dokladu se zaznamenávají následující operace:

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká.

Ráda relaxuje na zahradě u knihy a šálku dobrého čaje, pokud zrovna nepečuje o své dva aktivní jednovaječné potomky.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám