Fakturace (Vyfakturuj.cz)

Šablony e-mailů – odeslání faktury

Tento návod je pro službu: Vyfakturuj.cz, SimpleShop

Tento e-mail použijete ve Vyfakturuj.cz pro odesílání vystavených dokladů. V adresáři nezapomeňte u všech svých kontaktů vyplnit e-mailovou adresu, abyste pak mohli doklady odesílat jednoduše a rychle.

V SimpleShopu jsou šablony s informací o uhrazení dokladu využívány pro pravidelné faktury v rámci opakovaných plateb.

V Nastavení přejděte na FakturyNastavení e-mailů.

Text e-mailu a proměnné

Text e-mailu, jeho titulek a adresáty můžete libovolně upravit. Jako přílohu e-mailu je možné připojit příslušný doklad v PDF.

Proměnné v závorkách slouží k tomu, aby systém mohl automaticky vložit údaje týkající se příslušné faktury. Vysvětlivky k proměnným najdete v dolní části stránky. Formulář uložte.

Chcete-li se vrátit zpět k přednastavenému textu, klikněte na tlačítko Obnovit výchozí nastavení.

Odesílání e-mailu

Odeslání e-mailu s ručně vystavenou fakturou není automatické, posílá se manuálně. V detailu dokladu v menu klikněte na tlačítko PoslatPoslat mail s fakturou. Před odesláním je e-mail ještě možné dále upravovat.

Markéta Hladká
Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká, anděl zákaznické podpory Redbit s.r.o. Pečlivě a důsledně se stará o spokojenost uživatelů aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nekrotí smečku čítající dva jednovaječné potomky. Ráda cestuje a svými historkami dokáže rozesmát celý tým.


Vyřešilo to váš problém?

Total 1 Votes
0

Co bychom podle vás mohli zlepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?