Přehled a export objednávek – Kdo koupil

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Potřebujete mít export a přehled nad objednávkami z online prodeje v jedné tabulce? Není problém, pro tyto potřeby tu máme přehled Kdo koupil, který můžete exportovat. V exportu najdete všechny údaje z objednávky, které vám zákazník poskytnul.

Přehled Kdo koupil

Přehled Kdo koupil naleznete u každého jednotlivého produktu. V seznamu produktů začnete tím, že si otevřete detail daného produktu.

Detail produktu

V dalším kroku se dostanete do přehledu Kdo koupil.

Kdo_koupil

Přehled obsahuje základní informace o počtu zakoupených kusů, případně ze kterého formuláře byly zakoupeny (v případě upsellů nebo bonusů zdarma). Získáte také základní přehled nad tím, které objednávky daného produktu byly uhrazeny a které ne.

V případě, že zákazník vyplní v objednávce jméno a příjmení (nebo název firmy), zobrazí se také v přehledu.

Kdo_koupil_detail

Export Kdo koupil

V Kdo koupil nenajdete jen přehled, ale také export ve formátu CSV. V tomto exportu naleznete všechny informace z objednávky (včetně údajů z dotazníku, slevového kupónu nebo doplňujících informací jako je ověření vstupenky po kontrole platnosti).

Druhy exportu

Kdo koupil_exporty

1) Všechny prodeje (i z jiných formulářů)

V případě, že prodáváte některé produkty ve více formulářích (v případě upsellů nebo bonusů zdarma), naleznete v tomto exportu daný produkt zakoupený i v rámci jiných formulářů.

2) Pouze z tohoto formuláře

Tento export obsahuje produkty zakoupené pouze v rámci daného prodejního formuláře, i když je přiřazen k dalším formulářům.

Automatizovaný export přes API

Export je možné také stáhnout ze speciálně vytvořeného API end pointu – veškeré informace popisujeme v SimpleShop API dokumentaci.

Související návody

Petra Nedvědová
Tento návod pro vás napsala Petra Tvrdá, vedoucí zákaznické podpory Redbit s.r.o. Nástroje Vyfakturuj.cz a SimpleShop má v malíčku a svědomitě se stará o spokojenost jejich uživatelů. V týmu šíří dobrou náladu nejen ukázkami svého kuchařského umění.


Odpověděl článek na všechny vaše otázky?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?