Nastavení vzhledu vstupenky

Tento návod je pro službu: SimpleShop, SimpleTicket

Vzhled vstupenky si pomocí editoru nastavíte zcela podle svých představ. Na vstupence může být zobrazeno jméno účastníka, kontrolní kódy nebo různé další údaje.

Vložení šablony

Nejprve v detailu produktu na záložce Obecné informace nahrajte šablonu, která bude sloužit ke generování vstupenek.

Vstupenka_vlozeni_sablony

Umístění údajů na vstupenku

Pomocí editoru pak můžete na vstupenku umístit jméno účastníka a další údaje. Pro otevření editoru klikněte na tlačítko „Nastavit zobrazení údajů na voucheru/vstupence“.

Vstupenka_editace_1

Výběr políček

Na vstupenku můžete umístit přednastavená políčka – např. kód voucheru, čárový kód nebo QR kód a také text z vlastních políček, která jste si vytvořili ve formuláři a v nastavení prodeje na jméno.

Vstupenka_editace_2

Více variant vstupenek

Pokud má zákazník více možností výběru, název vybrané varianty můžete vložit na vstupenku pomocí políčka Název produktu/varianty.

Vstupenka - varianty

POZOR! Pokud v nastavení variant produktu vyplníte text do políčka Text na faktuře, bude tímto textem na vstupence nahrazen název varianty.

Formátování textu

Font, jeho velikost, barvu nebo zarovnání textu v jednotlivých políčkách lze upravit – klikněte na příslušné políčko na vstupence a editor písma se zobrazí v horní liště.

TIP: Aby byl na vstupence vidět správně zarovnaný text, je potřeba políčka roztáhnout na co největší šířku.

Vstupenka_editace_3

Jakmile budete se vzhledem spokojeni, šablonu uložte.

Systém vstupenku podle zadaných parametrů automaticky vygeneruje a odešle zákazníkovi ihned po objednání nebo po uhrazení objednávky (nastavení viz Prodej vstupenek – kdy bude vstupenka odeslána).

Související články

Markéta Hladká

Tento návod pro vás napsala Markéta Hladká ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Píše články pro uživatele aplikací Vyfakturuj.cz a SimpleShop, a to téměř ve všech chvílích, kdy nepečuje o dva aktivní jednovaječné potomky. Ráda relaxuje na zahradě, nebo u knihy a šálku dobrého čaje.

Chcete se k článku na něco zeptat?