Zkušební období v SimpleShopu

Tento návod je pro službu: SimpleShop

Rádi byste začali prodávat své produkty prostřednictvím systému SimpleShop, ale nejste si jistí, jestli je pro vás to pravé řešení? Pojďte si celý prodej nezávazně vyzkoušet, nejlépe tak uvidíte, co vám můžeme nabídnout!

TIP: Pokud už máte registraci v systému Vyfakturuj.cz, není třeba provádět novou registraci. Do SimpleShopu se přihlásíte pod stejným jménem i heslem.

Jak dlouho můžete testovat a kolik to bude stát?

Zkušební období není v SimpleShopu nijak časově omezené. Nastavení můžete libovolně upravovat, dokud ostrý prodej opravdu nezahájíte. Nezapomeňte jen smazat veškeré testovací objednávky (viz níže), aby neskončily započítané v poplatku za SimpleShop.

Nový produkt a související nastavení

Vytvoření produktu

Jakmile se do SimpleShopu přihlásíte, můžete začít vystavovat produkty. Prodejní formulář je možné vystavit pro několik typů produktů.

Každému produktu vytvořte vlastní prodejní formulář, prostřednictvím kterého si zákazník produkt objedná. Prodejní formulář si můžete přizpůsobit, zvolte si například, jaká políčka vám zákazníci vyplní. Upravit také můžete jeho podobu.

Prodejní stránky produktu

V SimpleShopu má každý produkt také vlastní prodejní stránku, stránku po objednání či uhrazení produktu.

Prodejní stránku využijete v případě, kdy nemáte vlastní webovou prezentaci a potřebujete svůj produkt představit zákazníkům.

Další nastavení, které vám usnadní práci

Nezapomeňte na další oblasti důležité pro hladký průběh prodeje.

Připravte si e-maily, které budou zákazníkovi zaslány po objednání i úhradě produktu. E-maily můžete zasílat univerzální a nebo pro každý produkt zvolit vlastní textaci.

Zamyslete se také nad tím, jakým způsobem vám zákazníci budou moci produkt uhradit. V systému vyberte mezi několika typy platebních metod, které zákazníkům nabídnete.

Testovací objednávka

Jakmile budete mít vše nastavené, celý proces prodeje si otestujte pomocí testovací objednávky. Při testování postupujte jako klasický zákazník, od vyplnění objednávky po úhradu a stáhnutí produktu. Najdete tak případné nesrovnalosti a uvidíte, zda-li vše funguje tak, jak má.

POZN.: Po ukončení testování nezapomeňte veškeré testovací objednávky a související doklady ze systému smazat do konce měsíce, ve kterém byly vystaveny, aby se vám později nezapočítaly do poplatku (viz výše).

Testovací produkty můžete v systému ponechat pro případné další testování a nebo je použít pro ostrý prodej. V tomto případě nezapomeňte upravit jejich nastavení tak, jak pro ostrý prodej potřebujete.

A co dál?

Líbí se vám SimpleShop a rozhodli jste se s námi prodávat? To nás moc těší! Svůj účet v systému můžete ponechat a vrhnout se na ostrý prodej!

Pokud vám nevyhovujeme nebo vám něco schází, můžete svůj účet ze systému jednoduše smazat. Zanechte nám také zpětnou vazbu, abychom věděli, na čem ještě zapracovat. :-)

Související články

Petra Zajíc Czabeová

Tento návod pro vás napsala Petra Zajíc Czabeová ze zákaznické podpory Redbit s. r. o.

Se starostlivostí sobě vlastní pečuje o naše zákazníky a sdílí náladu týmu na sociálních sítích. Volný čas tráví nejraději v kopcích či s knížkou v ruce, vždy za pečlivého dohledu francouzské buldočky Olivie.

Chcete se k článku na něco zeptat?

Napište nám